SSF67A25B225
- Артикул производителя:
- SSF67A25B225
- Краткое описание:
- DL SW PNT FLOATSW 200MM TOTAL L
- Current :
- 600 mA
- Operating Temperature :
- 135°C
- Output Configuration :
- SPST-NO, SPST-NC
- Output Type :
- Switch (2) (Single Float)
- Switch Actuation Level :
- 0.984", 8.858" (25mm, 225mm)
- Voltage Rating :
- 120VDC, 250VAC