4800D-15-42-05-P20
- Артикул производителя:
- 4800D-15-42-05-P20
- Производитель/Бренд:
- Tek-Sub
- Краткое описание:
- WASTEWATER SUBMERSIBLE LEVEL
- Производитель :
- Tek-Sub
- Категория товара :
- Float, Level Sensors
- Current :
- Material - Housing & Prism :
- 304 Stainless Steel
- Minimum Liquid Specific Gravity :
- Mounting Type :
- Cable Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output Configuration :
- 4mA ~ 20mA
- Output Type :
- Analog
- Product Status :
- Active
- Switch Actuation Level :
- Type :
- Liquid
- Voltage Rating :
- 12V ~ 36V