25T-11SJ-8192NV1ROC-SMY-S3
- Артикул производителя:
- 25T-11SJ-8192NV1ROC-SMY-S3
- Производитель/Бренд:
- Encoder Products Company
- Краткое описание:
- 2.5" DIA. 5/8" DIA. BORE 1.75"
- Производитель :
- Encoder Products Company
- Категория товара :
- Encoders - Industrial
- Actuator Type :
- 11mm Open Center
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Chassis Mount, Motors
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Open Collector
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 8192
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- PC Pin
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V