OCD-E2A2B-1413-B12V-PRM
- Артикул производителя:
- OCD-E2A2B-1413-B12V-PRM
- Краткое описание:
- POWERLINK, 58 MM HUB 12 MM,
- Output Type :
- Ethernet POWERLINK V2
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V