OCD-DPC1B-0012-C10S-H3P
- Артикул производителя:
- OCD-DPC1B-0012-C10S-H3P
- Краткое описание:
- PROFIBUS DP, 58 MM 10 MM SH
- Pulses per Revolution :
- 4096
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V