OCD-DPC1B-0012-B120-H3P
- Артикул производителя:
- OCD-DPC1B-0012-B120-H3P
- Производитель/Бренд:
- POSITAL FRABA
- Краткое описание:
- PROFIBUS DP, 58 MM HUB 12 MM
- Производитель :
- POSITAL FRABA
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- Built in Switch :
- Detent :
- Encoder Type :
- Absolute
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Orientation :
- Output Type :
- Profibus DP
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 4096
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V