HS35R0060H1E2
- Артикул производителя:
- HS35R0060H1E2
- Производитель/Бренд:
- Dynapar
- Краткое описание:
- 0060 PPR, 1" BORE DIAMETER
- Производитель :
- Dynapar
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- Encoder Type :
- Optical
- Mounting Type :
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 60
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 26V