E80H30-60-3-V-24
- Артикул производителя:
- E80H30-60-3-V-24
- Производитель/Бренд:
- Autonics
- Краткое описание:
- ENCODER 80MM 60PPR 12-24VDC
- Производитель :
- Autonics
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- Hole for Shaft
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Voltage
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 60
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Cable
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V