E40H12-100-3-V-24
- Артикул производителя:
- E40H12-100-3-V-24
- Краткое описание:
- ENCODER 40MM 100PPR 12-24VDC
- Actuator Type :
- Hole for Shaft
- Output Type :
- Voltage
- Pulses per Revolution :
- 100
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V