E20S2-360-3-V-12-R
- Артикул производителя:
- E20S2-360-3-V-12-R
- Производитель/Бренд:
- Autonics
- Краткое описание:
- ENCODER 20MM 360PPR 12VDC
- Производитель :
- Autonics
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- 2mm Dia Flatted End
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Voltage
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 360
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Cable
- Voltage - Supply :
- 12V