E50S8-500-3-T-24
- Артикул производителя:
- E50S8-500-3-T-24
- Краткое описание:
- ENCODER 50MM 500PPR 12-24VDC
- Actuator Type :
- 8mm Dia Flatted End
- Pulses per Revolution :
- 500
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V