E40S6-250-3-T-24
- Артикул производителя:
- E40S6-250-3-T-24
- Краткое описание:
- ENCODER 40MM 250PPR 12-24VDC
- Actuator Type :
- 6mm Dia Flatted End
- Output Type :
- Totem Pole
- Pulses per Revolution :
- 250
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V