EM14R0D-M20-L232N
- Артикул производителя:
- EM14R0D-M20-L232N
- Краткое описание:
- ROTARY OPTICAL ENCODER - 14MM
- Actuator Type :
- 6mm Dia Flatted End
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Output Type :
- Quadrature (Incremental)
- Pulses per Revolution :
- 32
- Termination Style :
- Cable with Connector
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V