EM14R0D-M20-L008N
- Артикул производителя:
- EM14R0D-M20-L008N
- Краткое описание:
- ROTARY OPTICAL ENCODER - 14MM
- Actuator Type :
- 6mm Dia Flatted End
- Mounting Type :
- Panel, PCB Through Hole
- Output Type :
- Quadrature, 2-Bit
- Pulses per Revolution :
- 8
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V