15S-19M1-2048NV1ROC-M00
- Артикул производителя:
- 15S-19M1-2048NV1ROC-M00
- Производитель/Бренд:
- Encoder Products Company
- Краткое описание:
- 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 1/4
- Производитель :
- Encoder Products Company
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- Shaft
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Servo Mount
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Open Collector
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 2048
- Rotational Life (Cycles Min) :
- 12B
- Termination Style :
- Cable
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V