15T-01SA-1000NV1RHV-M00
- Артикул производителя:
- 15T-01SA-1000NV1RHV-M00
- Краткое описание:
- 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 1/4
- Actuator Type :
- 10mm Open Center
- Pulses per Revolution :
- 1000
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V