15T-04SA-0200NV1RHV-M00
- Артикул производителя:
- 15T-04SA-0200NV1RHV-M00
- Производитель/Бренд:
- Encoder Products Company
- Краткое описание:
- 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 6MM
- Производитель :
- Encoder Products Company
- Категория товара :
- Encoders
- Actuator Type :
- 10mm Open Center
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Chassis Mount, Motors
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Quadrature Line Driver with Index (Incremental)
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 200
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Cable
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V