15T-04SA-1024NV1RHV-M00
- Артикул производителя:
- 15T-04SA-1024NV1RHV-M00
- Краткое описание:
- 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 6MM
- Actuator Type :
- 10mm Open Center
- Output Type :
- Quadrature Line Driver with Index (Incremental)
- Pulses per Revolution :
- 1024
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V