15S-19M8-0100NV1ROC-M00
- Артикул производителя:
- 15S-19M8-0100NV1ROC-M00
- Краткое описание:
- 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 1/4
- Pulses per Revolution :
- 100
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 28V