HAZ 20000-SRI
- Артикул производителя:
- HAZ 20000-SRI
- Производитель/Бренд:
- LEM USA Inc.
- Краткое описание:
- SENSOR CURRENT HALL AC/DC
- Производитель :
- LEM USA Inc.
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- Current - Sensing :
- 20000A
- Current - Supply (Max) :
- 50mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 15kHz
- Linearity :
- ±0.5%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- Ratiometric, Current
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 14.25V ~ 15.75V