HOYL 600-S/SP33-1106
- Артикул производителя:
- HOYL 600-S/SP33-1106
- Производитель/Бренд:
- LEM USA Inc.
- Краткое описание:
- 600A 3.3V OL BUS BAR MOUNT
- Производитель :
- LEM USA Inc.
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 600A
- Current - Supply (Max) :
- 25mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 140kHz
- Linearity :
- ±0.5%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Output :
- Ratiometric, Voltage
- Package / Case :
- Module, Single Pass Through
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 3µs
- Sensitivity :
- 0.767mV/A
- Sensor Type :
- Hall Effect, Open Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 3.14V ~ 3.47V