VTUC-420-24U-DIN
- Артикул производителя:
- VTUC-420-24U-DIN
- Краткое описание:
- AC/DC TRANSDUCER 50 VOLTS INPUT
- Accuracy :
- ±1%
- Frequency :
- 0Hz ~ 5kHz
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Output :
- Ratiometric, 4mA ~ 20mA
- Voltage - Supply :
- 24V