VTUA-420-24U-DIN
- Артикул производителя:
- VTUA-420-24U-DIN
- Производитель/Бренд:
- NK Technologies
- Краткое описание:
- AC/DC TRANSDUCER 15 VOLTS INPUT
- Производитель :
- NK Technologies
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- Current - Supply (Max) :
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- 0Hz ~ 5kHz
- Linearity :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Output :
- Ratiometric, 4mA ~ 20mA
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 500ms
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Current Sensor
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 24V