HO 120-NPW-0000
- Артикул производителя:
- HO 120-NPW-0000
- Производитель/Бренд:
- LEM USA Inc.
- Краткое описание:
- DIGITAL OUTPUT OL PCB MT 120A
- Производитель :
- LEM USA Inc.
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- Current - Sensing :
- 120A
- Current - Supply (Max) :
- 31mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- Linearity :
- ±0.5%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Output :
- Ratiometric, Voltage
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect, Open Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 5.5V