L12P025D15
- Артикул производителя:
- L12P025D15
- Производитель/Бренд:
- Tamura
- Краткое описание:
- SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
- Производитель :
- Tamura
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 25A
- Current - Supply (Max) :
- 15mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 50kHz
- Linearity :
- ±1%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Channels :
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Output :
- Ratiometric, Voltage
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 3µs
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect, Open Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- ±15V