L18P010S05R
- Артикул производителя:
- L18P010S05R
- Краткое описание:
- SENSOR CURRENT HALL 10A AC/DC
- Current - Sensing :
- 10A
- Current - Supply (Max) :
- 15mA
- Frequency :
- DC ~ 100kHz
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Voltage - Supply :
- 5V