L18P060D15-OP
- Артикул производителя:
- L18P060D15-OP
- Краткое описание:
- CURRENT SENSOR (60A; 15V)
- Current - Sensing :
- 60A
- Current - Supply (Max) :
- 18mA
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Voltage - Supply :
- ±12V ~ 15V