RCT-1800-800
- Артикул производителя:
- RCT-1800-800
- Производитель/Бренд:
- Aim Dynamics
- Краткое описание:
- 18" COIL 800A:333MVAC
- Производитель :
- Aim Dynamics
- Категория товара :
- Current Sensors
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 800A
- Current - Supply (Max) :
- For Measuring :
- AC
- Frequency :
- Linearity :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 105°C
- Output :
- Ratiometric, Voltage
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Current Sensor
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 30V