MCS1806GS-5-30-P
Артикул производителя:
MCS1806GS-5-30-P
Accuracy :
±2.5%
Current - Sensing :
±30A
Current - Supply (Max) :
10.5mA
Frequency :
100kHz
Linearity :
±0.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Sensitivity :
66mV/A
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V