ACS781LLRTR-100B-T
- Артикул производителя:
- ACS781LLRTR-100B-T
- Краткое описание:
- SENSOR CUR HALL 100A 7POWERSMD
- Accuracy :
- ±1.5%
- Current - Sensing :
- 100A
- Current - Supply (Max) :
- 15mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 120kHz
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Polarization :
- Bidirectional
- Sensitivity :
- 13.2mV/A
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V