HS200-100-S3
- Артикул производителя:
- HS200-100-S3
- Производитель/Бренд:
- WITHWAVE CO LTD
- Краткое описание:
- Flexible Microwave Absorber Shee
- Производитель :
- WITHWAVE CO LTD
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Self-Adhesive
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Material :
- Polymer Resin, Magnetic Powder
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 90°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Sheet
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 8.268" (210.00mm)