IFQ06-050NB1HRX300
- Артикул производителя:
- IFQ06-050NB1HRX300
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- RFID 1M X 300MM ROLL
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Non-Conductive, Double Sided
- Length :
- 328.084' (100.00m)
- Material :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Sheet
- Thickness - Overall :
- 0.002" (0.05mm)
- Type :
- Shielding Sheet
- Width :
- 11.811" (300.00mm)