3M AB5100HF 0.52" X 6"-10
- Артикул производителя:
- 3M AB5100HF 0.52" X 6"-10
- Краткое описание:
- RF ABSORB SHEET 6"X0.52" 10/ROLL
- Length :
- 6.000" (152.40mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Shape :
- Rectangular
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 0.520" (13.21mm)