10X11.7-10-AB6005S
- Артикул производителя:
- 10X11.7-10-AB6005S
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF ABSORB/SHIELD SHEET 11.7X10"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Non-Conductive, Single Sided
- Length :
- 11.700" (297.00mm)
- Material :
- Polymer Resin, Metal Flakes
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.11mm)
- Type :
- Absorbing/Shielding Sheet
- Width :
- 10.000" (254.00mm)