TEM96C-160-160-0.5
- Артикул производителя:
- TEM96C-160-160-0.5
- Производитель/Бренд:
- Shiu Li Technology Co., Ltd.
- Краткое описание:
- RF & EMI ABSOBER SHEET, 160X160M
- Производитель :
- Shiu Li Technology Co., Ltd.
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive
- Length :
- 6.299" (160.00mm)
- Material :
- Polymer Resin
- Operating Temperature :
- -60°C ~ 180°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thickness - Overall :
- 0.020" (0.50mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 6.299" (160.00mm)