12-5-CN3190
- Артикул производителя:
- 12-5-CN3190
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF EMI SHIELDING SHEET 15'X12"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 15.000' (4.60m)
- Material :
- Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Tape
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.11mm)
- Type :
- Shielding Sheet
- Width :
- 12.000" (304.80mm)