12X12-6-CN3190
- Артикул производителя:
- 12X12-6-CN3190
- Краткое описание:
- RF EMI SHLDING SHEET 12"X12" 6PK
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.10mm)
- Type :
- Shielding Sheet
- Width :
- 12.000" (304.80mm)