3M MSG6100F 2"X2"-25/PK
- Артикул производителя:
- 3M MSG6100F 2"X2"-25/PK
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF ABSORB/SHIELDING SHEET 2"X2"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Length :
- 2.000" (50.80mm)
- Material :
- Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing/Shielding Sheet
- Width :
- 2.000" (50.80mm)