3M 1181 CIRCLE-0.75"-250
- Артикул производителя:
- 3M 1181 CIRCLE-0.75"-250
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF EMI SHLDING SHEET 0.75" 250PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- Material :
- Copper Foil
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Circular
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.09mm)
- Type :
- Shielding Sheet
- Width :
- 0.750" (19.05mm)