12X12-6-1170
- Артикул производителя:
- 12X12-6-1170
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF EMI SHIELDING SHEET 12"X12"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Aluminum Foil
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thickness - Overall :
- 0.003" (0.08mm)
- Type :
- Shielding Sheet
- Width :
- 12.000" (304.80mm)