11.5X12-6-1183
- Артикул производителя:
- 11.5X12-6-1183
- Краткое описание:
- RF EMI SHLDING SHEET 12"X11.5"
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Tin-Plated Copper Foil
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Thickness - Overall :
- 0.003" (0.07mm)
- Width :
- 11.500" (292.00mm)