AL-36FR-6.56"X10"
- Артикул производителя:
- AL-36FR-6.56"X10"
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF EMI SHIELDING TAPE 10"X6.56"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Material :
- Aluminum Polyester Foil
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Thickness - Overall :
- 0.002" (0.06mm)
- Type :
- Shielding Tape
- Width :
- 6.560" (166.00mm)