AB5100HF-210MMX297MM
- Артикул производителя:
- AB5100HF-210MMX297MM
- Краткое описание:
- RF EMI ABSORB TAPE 11.693X8.268"
- Length :
- 11.693" (297.00mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing Tape
- Width :
- 8.268" (210.00mm)