AB5100HF X 8.26"
- Артикул производителя:
- AB5100HF X 8.26"
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF EMI ABSORB TAPE 32.81'X8.268"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Non-Conductive, Single Sided
- Length :
- 32.810' (10.00m)
- Material :
- Polymer Resin, Metal Flakes
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing Tape
- Width :
- 8.268" (210.00mm)