3M AB5100HF 2.06" X 3"-10
- Артикул производителя:
- 3M AB5100HF 2.06" X 3"-10
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- RF ABSORB SHEET 3"X2.06" 10/ROLL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Non-Conductive, Single Sided
- Length :
- 3.000" (76.20mm)
- Material :
- Polymer Resin, Metal Flakes
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thickness - Overall :
- 0.039" (1.00mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 2.060" (52.32mm)