25-109C-120-NI-16
- Артикул производителя:
- 25-109C-120-NI-16
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- 0.25 X 1.09 X 120 NI 16--25-109C
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
- Attachment Method :
- Adhesive
- Height :
- 0.250" (6.35mm)
- Length :
- 16.000" (406.40mm)
- Material :
- Beryllium Copper
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 121°C
- Plating :
- Nickel
- Plating - Thickness :
- Flash
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Type :
- Fingerstock
- Width :
- 1.090" (27.69mm)