WS-3315-KC-2400
- Артикул производителя:
- WS-3315-KC-2400
- Производитель/Бренд:
- 3G Shielding Specialties LP
- Краткое описание:
- FAB/FOAM GASKET .415WX.240HX24L
- Производитель :
- 3G Shielding Specialties LP
- Категория товара :
- RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
- Attachment Method :
- Adhesive
- Height :
- 0.240" (6.10mm)
- Length :
- 24.000" (609.60mm)
- Material :
- Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 71°C
- Plating :
- Plating - Thickness :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- C-Fold
- Type :
- Fabric Over Foam
- Width :
- 0.415" (10.54mm)