XBRR-24Z8RM-R15
- Артикул производителя:
- XBRR-24Z8RM-R15
- Производитель/Бренд:
- Digi
- Краткое описание:
- PRO ZIGBEE RF PAD ANT MMT T&R
- Производитель :
- Digi
- Категория товара :
- RF Transceiver Modules and Modems
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, Castellation
- Current - Receiving :
- 14mA
- Current - Transmitting :
- 193mA
- Data Rate :
- 250kbps
- Frequency :
- 2.4GHz
- Memory Size :
- 1MB Flash, 96kB RAM
- Modulation :
- DSSS
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 34-SMD Module
- Power - Output :
- 8dBm
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- Zigbee®
- RF Family/Standard :
- 802.15.4, Bluetooth
- Sensitivity :
- -103dBm
- Serial Interfaces :
- I²C, SPI, UART
- Utilized IC / Part :
- EFR32MG
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 3.8V