ATAR092L-065-TGQY1
- Артикул производителя:
- ATAR092L-065-TGQY1
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- IC MCU 4BIT 20SSOP
- Производитель :
- Microchip Technology
- Категория товара :
- RF Transceiver ICs
- Current - Receiving :
- Current - Transmitting :
- Data Rate (Max) :
- Frequency :
- GPIO :
- Memory Size :
- 128B RAM, 4kB ROM
- Modulation :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Power - Output :
- Product Status :
- Obsolete
- Protocol :
- RF Family/Standard :
- Sensitivity :
- Serial Interfaces :
- Supplier Device Package :
- 20-SSO
- Type :
- TxRx + MCU
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 6.5V