EFR32BG12P432F1024GL125-BR
- Артикул производителя:
- EFR32BG12P432F1024GL125-BR
- Производитель/Бренд:
- Silicon Labs
- Краткое описание:
- IC RF TXRX+MCU BLUTOOTH 125VFBGA
- Производитель :
- Silicon Labs
- Категория товара :
- RF Transceiver ICs
- Current - Receiving :
- 8mA ~ 10.8mA
- Current - Transmitting :
- 8.2mA ~ 126.7mA
- Data Rate (Max) :
- 2Mbps
- Frequency :
- 2.4GHz
- GPIO :
- 65
- Memory Size :
- 1024kB Flash, 256kB RAM
- Modulation :
- 2FSK, 4FSK, ASK, BPSK, DBPSK, DSSS, GFSK, GMSK, MSK, OOK, OQPSK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 125-VFBGA
- Power - Output :
- 19dBm
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- Bluetooth v5.0
- RF Family/Standard :
- Bluetooth
- Sensitivity :
- -102dBm
- Serial Interfaces :
- I²C, I²S, SPI, UART
- Supplier Device Package :
- 125-BGA (7x7)
- Type :
- TxRx + MCU
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.8V